Ne İşe Yarar?

– Instagram Otomatik Takip Etme
Takip etme özelliği girdiğiniz profilin takipçilerine, paylaşımlarını beğenenlere, etiket ve konum üzerinde yapacağınız arama sonuçlarına göre otomatik olarak sizin ayarlarınız doğrultusunda takip işlemi yapmaktadır. İstediğiniz hızda takip isteği gönderimi yapabilirsiniz. Hız ve toplam yapılacak takip sayısı kullananın yapacağı ayarlara bağlıdır.

– Instagram Otomatik Takip Bırakma
Takip bırakma özelliği sayesinde takip ettikleriniz listesinden en üstten başlayarak alta doğru takip bırakma işlemi yapar. Bununla birlikte dilerseniz sizi takip edenleri takipten çıkmama seçeneğini işaretleyerek onların kalmasını sağlayabilirsiniz. İstediğiniz hızda takip bırakma yapabilirsiniz. Hız ve toplam yapılacak takip bırakma sayısı kullananın yapacağı ayarlara bağlıdır.

– Anaayfa Beğeni Özelliği
Anasayfa üzerinde son paylaşılan 25 gönderiyi otomatik olarak beğenmenize yarar. Belirli aralıklarla yeni paylaşımları listesine alabilmek için sayfayı yeniler. İstediğiniz hızda beğeni gönderimi yapabilirsiniz. Hız ve toplam yapılacak beğeni sayısı kullananın yapacağı ayarlara bağlıdır.

– Anasayfa Yorum Yapma
Anasayfa üzerinde son paylaşılan paylaşımların altına sizin belirleyeceğiniz istediğiniz adetteki yorumları karışık olarak yapar. Böylece spama düşme olasılığınız azalarak daha fazla yorum gönderebilirsiniz. * işareti kullanılarak dileğiniz sayıda yorum yapabilirsiniz. İstediğiniz hızda yorum gönderimi yapabilirsiniz. Hız ve toplam yapılacak yorum sayısı kullananın yapacağı ayarlara bağlıdır.

– Otomatik Takip İsteği Kabul Etme
Takip isteklerinizi otomatik olarak kabul etmesini sağlayabilirsiniz.

– Otomatik Takip İsteği Silme
Otomatik olarak yolladığınız takip isteklerini iptal edebilir. Böylece daha fazla kişiye takip isteği gönderebilirsiniz.

– Instagram Çekiliş Yapma
Yorumlar üzerinden çekiliş yapabileceğiniz eklenti yoğun istek üzerine eklendi.

Eklenti Kullanımı
PC – MacOS – Android cihazlar üzerinde sorunsuz olarak çalışmaktadır. Chrome – Moziila – Safari Opera tarayıcılarıyla uyumludur. IOS üzerinde çalışmamaktadır. Tampermonkey eklentisi üzerinden çalışmaktadır. Kurulum ve kullanım videosu aşağıdadır.