MENÜ

– Instagram Otomatik Takip Etme

Takip etme özelliği girdiğiniz profilin takipçilerine, paylaşımlarını beğenenlere, etiket ve konum üzerinde yapacağınız arama sonuçlarına göre otomatik olarak sizin ayarlarınız doğrultusunda takip işlemi yapmaktadır. İstediğiniz hızda takip isteği gönderimi yapabilirsiniz. Hız ve toplam yapılacak takip sayısı kullananın yapacağı ayarlara bağlıdır.

– Instagram Otomatik Takip Bırakma

Takip bırakma özelliği sayesinde takip ettikleriniz listesinden en üstten başlayarak alta doğru takip bırakma işlemi yapar. Bununla birlikte dilerseniz sizi takip edenleri takipten çıkmama seçeneğini işaretleyerek onların kalmasını sağlayabilirsiniz. İstediğiniz hızda takip bırakma yapabilirsiniz. Hız ve toplam yapılacak takip bırakma sayısı kullananın yapacağı ayarlara bağlıdır.

– Anasayfa Beğeni Özelliği

Anasayfa üzerinde son paylaşılan 25 gönderiyi otomatik olarak beğenmenize yarar. Belirli aralıklarla yeni paylaşımları listesine alabilmek için sayfayı yeniler. İstediğiniz hızda beğeni gönderimi yapabilirsiniz. Hız ve toplam yapılacak beğeni sayısı kullananın yapacağı ayarlara bağlıdır.

– Anasayfa Yorum Yapma

Anasayfa üzerinde son paylaşılan paylaşımların altına sizin belirleyeceğiniz istediğiniz adetteki yorumları karışık olarak yapar. Böylece spama düşme olasılığınız azalarak daha fazla yorum gönderebilirsiniz. * işareti kullanılarak dileğiniz sayıda yorum yapabilirsiniz. İstediğiniz hızda yorum gönderimi yapabilirsiniz. Hız ve toplam yapılacak yorum sayısı kullananın yapacağı ayarlara bağlıdır.

– Otomatik Takip İsteği Kabul Etme

Takip isteklerinizi otomatik olarak kabul etmesini sağlayabilirsiniz.

– Otomatik Takip İsteği Silme

Otomatik olarak yolladığınız takip isteklerini iptal edebilir. Böylece daha fazla kişiye takip isteği gönderebilirsiniz.

– Instagram Çekiliş Yapma

Yorumlar üzerinden çekiliş yapabileceğiniz eklenti yoğun istek üzerine eklendi.

- Otomatik DM Silme

Otomatik olarak instagram dm mesajlarınızı kolaylıkla silerek hemen onlardan kurtulabilirsiniz.

– Instagram Çekiliş Yapma

Yorumlar üzerinden çekiliş yapabileceğiniz eklenti yoğun istek üzerine eklendi.

- Eklenti Kullanımı

PC – MacOS – Android cihazlar üzerinde sorunsuz olarak çalışmaktadır. Chrome – Moziila – Safari Opera tarayıcılarıyla uyumludur. IOS üzerinde çalışmamaktadır. Tampermonkey eklentisi üzerinden çalışmaktadır. Kurulum ve kullanım videosu aşağıdadır.