MENÜ

Logo Tasarımı Nedir?

Logo tasarımı firmanızı en iyi şekilde yansıtan ve müşterilerinizin ilk olarak dikkat edeceği sizi temsil eden görsele verilen isimdir. Logo tasarımı başarılı olan firmalar, markalar ve diğer tüm logoya ihtiyaç duyan her şey logosuyla diğer rakiplerinin önüne geçer. Doğru güveni ve fikri yansıtan logo tasarımlarıyla başarı kaçanılmazdır.

Logo Tasarımı Ne Fiyatı Nedir?

İhtiyacınız olan ve beğendiğiniz logo tasarımlarına göre logo fiyatlandırması değişkenlik göstermektedir. Detaylı, emek isteyen ve zaman alan logo tasarımlarının fiyatlandırılması ona göre yapılır. Adaku'da logo tasarımı ücretlendirmesi 60 ₺'den başlayan fiyatlarla yapılmaktadır. WhatsApp üzerinden bizimle iletişime geçerek en uygun fiyat teklifinizi hemen alabilirsiniz.

Vektörel Logo Tasarımı Nedir?

Vektörel logo tasarımı tamamen pixel yapısından ayrı olarak dilediğiniz kadar büyük boyutta herhangi bir bozulma olmadan kullanabileceğiniz çalışmalara verilen isimdir. Vektörel logonuzu dilerseniz kartvizit kadar küçük bir baskıda dilerseniz bir binayı kaplayacak kadar büyük bir boyutta sorun yaşamadan hızlı bir şekilde kullanabilirsiniz. En uygun fiyatlı vektörel logo tasarımı hizmeti almak için bizimle hemen iletişime geçebilirsiniz.