MENÜ

– Twitter Otomatik Takip Etme

Bir kullanıcının takip ettiklerinde, takipçilerinde, kişinin tweetlerinde(rt yapanları ve beğenenleri), arama sonuçlarında ve etiketlerde (rt ve beğeni yapanları ya da tweet atanları takip eder) bu bağlantıyı kullanabilirsiniz.

– Twitter Otomatik Takip Bırakma

Takipten çık bağlantısını takip ettiklerinizin listesinde kullanın. Takipten çıkma işlemi olarak tüm hesapları takipten çıkabileceğiniz gibi, seçeneklerden sizi geri takip etmeyenleri veya pasif hesapları tarih girerek son tweet tarihine göre ayarlayıp takipten çıkabilirsiniz.
Kaldığınız yerden devam etme özelliği
Takipten çıkma işleminde eğer Türkçe tweet atmayanları, sizi geri takip etmeyenleri ya da pasif hesapları takipten çıkıyorsanız işlemin nerede kaldığı kaydedilir. Takipten çıkma sırasında işlemi sonlandırmak isterseniz ya da bilgisayarınız kapanırsa vb durumlarda tekrar aynı hesap olmak şartıyla takipten çıkacağınız zaman bir bildim alırsınız.
Eğer kaldığım yerden devam et derseniz hızlı bir şekilde kaldığınız yere kadar kullanıcıları açar ve takipten çıkma işlemini kendisi başlatır. Eğer 10 sn içinde işlem yapmazsanız baştan başlar ve takipten çıkmaya devam eder.
Bu işlemde en son takipten çıkma işlemi yaptığınız Twitter hesabınızın kaydı tutulur. Başka bir hesaba geçip takipten çıkma işlemi yaparsanız bu bildirim penceresini göremeyeceksiniz. ve o hesabın kaydını tutmaya başlayacaktır.

– Otomatik RT Özelliği

Eklentiye eklenen bu özellik ile artık anasayfadaki tweetleri ve bir kişinin profilindeki tweetleri kolayca RT (retweet) edebileceksiniz. Bu uygulama daha sonra, arama sonuçlarında ve listelerde de çalışacak şekilde güncellenecektir.

– Anasayfa Yorum Yapma

Anasayfa üzerinde son paylaşılan paylaşımların altına sizin belirleyeceğiniz istediğiniz adetteki yorumları karışık olarak yapar. Böylece spama düşme olasılığınız azalarak daha fazla yorum gönderebilirsiniz. * işareti kullanılarak dileğiniz sayıda yorum yapabilirsiniz. İstediğiniz hızda yorum gönderimi yapabilirsiniz. Hız ve toplam yapılacak yorum sayısı kullananın yapacağı ayarlara bağlıdır.

– Otomatik Takip İsteği Silme

Otomatik olarak yolladığınız takip isteklerini iptal edebilir. Böylece daha fazla kişiye takip isteği gönderebilirsiniz.

- Eklenti Kullanımı

PC – MacOS – Android cihazlar üzerinde sorunsuz olarak çalışmaktadır. Chrome – Moziila – Safari Opera tarayıcılarıyla uyumludur. IOS üzerinde çalışmamaktadır. Tampermonkey eklentisi üzerinden çalışmaktadır. Kurulum ve kullanım videosu aşağıdadır.